Stříbrný kříž si vemte na každý koncert everlastingdark

Pokud přemýšlíte, co si vzít na metlošský koncert mimo koženého náramku, určitě stojí za zvážení stříbrný přívěsek zajímavý však také může být přívěšek strom života. Samozřejmě se nebavíme o motivu srdce , který by sice byl na celé akci středem pozornosti, ale celkový charakter by nepodtrhoval. Přívěsek ve tvaru „divokého“ křížku, jak mi dají ostatní příznivci metalu zapravdu, se bude hodit mnohem více.

V odkazu výše jsme Vám dali odkaz na blog zabývající se tématikou šperků. Konkrétněji stříbrných přívěsků, kde Vám poradi, jaký materiál vybrat, jaký tvar je nejoblíbenější a doporučené e-shopy.

Zásnubní prsten? Ale jaký vybrat

Zásnubní prsten? Není vše „hardové“

Koncerty končí a fanoušci skvělé hudby musí žít dál své všední životy. A někteří pokročili již dále a tak je čas zvažovat nad dalším životním krokem.

Ano některé z Vás možná polil pot, který rozhodně nepochází z protančené a propité akce. Množí však se na další životní etapu těší.

Tak či tak, abychom mohli udělat krok do budoucnosti je třeba k tomu pěkný šperk, kterým své partnerce vyjádříte, že to myslíte opravdu vážně.

Tím šperkem není nic jiného než zásnubní prsten. Množí si pomyslí, že peníze raději investují do čehokoliv jiného, nicméně věřte, že prsten není zase tak drahá záležitost. Naopak.

Pořiďte pěkný, třpytivý, stříbrný prsten a neutratíte více než 600Kč. Myslím, že často utratíte více za pytí na dobrém koncertě, nemyslíte?

Není nad to udělat radost své partnerce. Takové štěstí je nakonec k nezaplacení.