Ty pravé dark náramky

Každej správnej metalista potřebuje správné dark kožené náramky. Myslím, že pro tento styl je to maximálně vystihující. Černá nebo hnědá kůže spolu s cvoky či jehlany, to je to pravé pro death fanoušky. Dle mého výhodou takových náramků je to, že je mohou nosit i lidé, kteří tomuto stylu a typu oblečení prostě neholdují. Dá se úplně v pohodě sladit s čímkoliv. A některé kožené náramky dokáží být opravdu stylové. Zapínání je veskrze trojího typu.

Šňůrkové jen ke stažení. Nejlevnější, nejjednodušší dle mého nejméně stylové. Poté je zapínání jakoby na pásek. Jooo to už je stylovka a hlavně variabilita velikosti + určení. Podle mého jsou takové náramky unisex. Nemůžu si pomoct, ale páskový náramek může nosit muž i žena.

No a poté magnetické zapínání, které je spíše pro ženy. Je to už taková nemetalová záležitost, spíš stylového ražení. Hodí se ke kabelkám, protože kombinace kůže a kovu je prostě vidět. A na kabelce se vždy nějaký kovový prvek najde. Myslím si, že je to pro běžného smrtelníka nejelegantnější a také nejdražší řešení náramku.

Pokud by Vás však zajímal jiný druh sortimentu, zkuste zvážit například pěkné perlové náušnice. Jsou lehké, takže se na koncert jistě budou hodit.

Výsledek obrázku pro kožené náramky

Svaté relikvie Ježíše Krista, potvrzují jeho existenci?

Četla jsem takový zajímavý článek o relikviích Ježíše Krista. Ráda se s Vámi podělím.

Svaté roucho, legenda s pravdivým jádrem?

V Jeruzalémě okolo roku 33 rušno. Má být totiž ukřižován Ježíš Kristus. V den výkonu trestu má na sobě bezešvou tuniku. Toto tzv. Svaté roucho se však pdajně o několik let později dostává do rukou matky císaře Konstantina Heleny, která ho prý poté věnuje svému synovi.

Svatý grál, má magické vlastnosti?

Do dnešních dnů se pokusilo nesčetné množství badatelů najít legendární svatý grál. Předpokládá se, že jde o pohár, kterým si Ježíš připíjel se svými učedníky při poslední večeři. Podle jiné verze se jedná o pohár, do kterého zachytil Kristův následovník Josef z Arimatie krev svého božského učitele a pohár tím údajně získal mahické vlastnosti. Prý prodlužuje život a navrací mládí.

Trnová koruna, dostala se její část do Čech?

Před samotným ukřižováním se vojáci, kteří vedou Krista na smrt rozhodnou křesťanského spasitele zesměšnit. Na hlavu mu prý nasadí korunu z větviček s trny, avšak ta po sejmutí Krista z kříže záhadně smizí. Podle některých informací ji v roce 325 v Jeruzalémě nalezne císař Konstantin.

Svaté schody s Kristovou krví

Kristus stoupá po schodech k Soudnímu stolci římského místodržícího provincie Judea v Palestině Piláta. Právě tento muž ho údajně pod nátlakem židovské obce odsoudil k ukřižování. V první polovině 7.století nechává 28 mramorových schodů obložených dřevem z jeruzalémského paláce Piláta převézt do Říma matka císaře Konstantina 1. , Helena

Veroničina rouška, ukrývá ji před námi Vatikán?

Dívka jménem Veronika žije kolem roku 33 v jeruzalémské ulici . Právě tudy jde směrem ke Golkotě Ježíš Kristus s křížem na zádech. Dívka s dobrým srdcem mu podává šátek, aby si otřel zpocený a zkrvavený obličej. Později zjistí, že na něm zůstal otisk jeho tváře. Šátek byl údajně obdařen zázračnou mocí.