Ty pravé dark náramky

Každej správnej metalista potřebuje správné dark kožené náramky. Myslím, že pro tento styl je to maximálně vystihující. Černá nebo hnědá kůže spolu s cvoky či jehlany, to je to pravé pro death fanoušky. Dle mého výhodou takových náramků je to, že je mohou nosit i lidé, kteří tomuto stylu a typu oblečení prostě neholdují. Dá se úplně v pohodě sladit s čímkoliv. A některé kožené náramky dokáží být opravdu stylové. Zapínání je veskrze trojího typu.

Šňůrkové jen ke stažení. Nejlevnější, nejjednodušší dle mého nejméně stylové. Poté je zapínání jakoby na pásek. Jooo to už je stylovka a hlavně variabilita velikosti + určení. Podle mého jsou takové náramky unisex. Nemůžu si pomoct, ale páskový náramek může nosit muž i žena.

No a poté magnetické zapínání, které je spíše pro ženy. Je to už taková nemetalová záležitost, spíš stylového ražení. Hodí se ke kabelkám, protože kombinace kůže a kovu je prostě vidět. A na kabelce se vždy nějaký kovový prvek najde. Myslím si, že je to pro běžného smrtelníka nejelegantnější a také nejdražší řešení náramku.

Pokud by Vás však zajímal jiný druh sortimentu, zkuste zvážit například pěkné perlové náušnice. Jsou lehké, takže se na koncert jistě budou hodit.

Výsledek obrázku pro kožené náramky